Strongest distribution network

Mezinárodní železničnípřeprava

Expresní mezinárodní železniční dodání

International Air freight

Mezinárodní leteckápřeprava

Expresní mezinárodní letecké dodání

International Air freight

Silniční přeprava

Expresní mezinárodní silniční přeprava

Worldwide freight services

Námořní přeprava

Worldwide freight services

Skladování

LETECKÁ NÁKLADNÍ PŘEPRAVA

Letecká nákladní doprava je nejrychlejším způsobem poslat mezinárodní přepravy zboží a je důležitou součástí celosvětové logistiky. Dodávky letecká zboží využívají expresní zásilky.

ŽELEZNIČNÍ NÁKLADNÍ PŘEPRAVA

Doprava zboží vlakem nabízí obrovské úspory nákladů oproti jinému tradičnímu způsobu přepravy nákladu. Nemluvě o tom, že také pomáháte přírodě po železnici.

NÁMOŘNÍ NÁKLADNÍ DOPRAVA

Pracujeme s předními dopravci a využíváme rozšiřující se sí partnerů a našich vlastních kanceláří po celém světě.SILNIČNÍ NÁKLADNÍ PŘEPRAVA

Zabezpečili jsme silniční nákladní dopravu po celém regionu rozvinutím integrované dopravní sítě, která propojí hlavní města, přístavy a letiště mezi sebou a do hlavních destinací v Evropě.Sklad

Skladování zboží, centrum je v Ostravě, které má velmi vysoké bezpečnostní standardy, jako jsou 24hodinové kamery, detektory kouře, on-line ukládání a veškeré povolení požadované kontrolními agenturami. Nabízíme rovněž kapacitu úložiš, kterou nabízí vyvinutý systém řízení, který umožòuje našim zákazníkům vstoupit do systému a efektivně kontrolovat online skladování skladovaného zboží.

Co nabízíme

POSKYTNUTÉ LOGISTICKÉ SLUŽBY

checklist icon

Smluvní logistika

Doprava letecká / železniční / silnice a moře (plné řešení EXW, DDP, DDA, FCA, CIP, DAT atd.)

globe icon

Letecká, železniční, silniční a námořní doprava

Naše společnost nabízí nejlepší logistické služby pomocí všech prostředků dodavatelského řetězce. Využijte naše řešení letecké, železnièní, silniční a námořní dopravy pro přepravu zboží.

forktruck icon

Skladování a skladování

Nabízíme inteligentní skladové řešení, které snižují náklady na skladování a údržbu zboží pomocí našeho moderního skladového systému pro sledování zásilky.

touch icon

Poradenské služby

Nevíte, jaký dopravní prostředek by byl pro vás správný, nebo potřebujete někoho, kdo by měl plné řízení dodavatelského řetězce? Prosím kontaktujte nás. Náš tým profesionálů vám rád pomůže.